BRAMY i NAPĘDY - OknoMal - Kalisz

OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY - PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
Przejdź do treści
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA

BRAMY DLA DOMU
Wśród czterech rodzajów bram do garażu najlepsze są te zbudowane z połączonych przegubowo stalowych segmentów. Bramy segmentowe są mocne i trwałe. Łatwo się otwierają i nie zabierają dużo miejsca ani wewnątrz garażu, ani przed wjazdem do niego. Brama garażowa bardzo często znajduje się na frontowej elewacji domu, więc musi być dopasowana do zewnętrznego wykończenia budynku. Producenci oferują wiele wzorów i sposobów wykończenia paneli bramy segmentowej. Brama garażowa stanowi znaczny fragment ściany zewnętrznej – co najmniej 5 m2 (popularne wymiary to 2,5 x 2 m) tej przegrody.
Jeśli garaż jest ogrzewany, brama także powinna być ocieplona. Stopień ocieplenia powinien odpowiadać poziomowi termoizolacyjności domu. Bramę z ociepleniem warto zastosować także wtedy, gdy garaż (nawet nieogrzewany) przylega do części mieszkalnej. Jednym z argumentów za bramą z ociepleniem nawet w nieogrzewanym garażu jest to, że panele z wypełnieniem z pianki są mocniejsze i sztywniejsze. Taka brama będzie mniej podatna na odkształcenia pod wpływem obciążeń, a więc trwalsza. Grubsza brama lepiej również izoluje akustycznie.
Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj
NAPĘDY DO BRAM

Napęd METRO to napęd nowej generacji. Harmonijne połączenie mocy, piękna i niezawodności, zaprojektowane w zgodzie z osiągnięciami najnowocześniejszych technologii. Powstał dzięki współpracy marek WIŚNIOWSKI oraz Somfy – światowego lidera w zakresie produkcji automatyki i rozwiązań inteligentnego sterowania urządzeniami domowymi. METRO posiada wyjątkowe parametry techniczne zamknięte w obudowie zaprojektowanej zgodnie ze standardami stylistycznymi marki WIŚNIOWSKI

              


Napęd INTRO oferuje w pełni niezawodną pracę z funkcjami charakterystycznymi dla tego typu napędów czyli sterowanie nadajnikami, możliwością podłączenia fotokomórek, dodatkowej lampy sygnalizacyjnej i przycisku ręcznego sterowania. Dostępny w dwóch wersjach: INTRO 600 i INTRO 1000. Charakteryzuje się szczególną i wyróżniającą się w tym segmencie napędów, designerską obudową.Napęd INTRO, współpracuje z dedykowanym nadajnikiem o nazwie handlowej U-MOVE. Jest to pilot czterokanałowy dostępny w kolorze białym, czarnym i opcjonalnie czerwonym.


          


Bramy garażowe Kalisz

Bramy Wiśniowski muszą być dziełem dobrego rzemiosła. Nie wybieramy drogi na skróty, wyznaczamy swoją idee jakości. Idee jakości Wiśniowski. Nie uznajemy kompromisów przy ocenie jakości. Musimy być pewni, że oddajemy naszym klientom bramy przemysłowe, które  będą służyły przez dziesięciolecia. Wierzymy, że w ich estetyce i trwałości znajdzie się cząstka tej niezwykłej pasji i serca, jakie włożyliśmy w powstanie marki Wiśniowski. Poznając nasze bramy, poznajecie przede wszystkim Nas.  W halach przemysłowych bardzo istotne jest zapewnienie bezpiecznego i optymalnego transportu wewnętrznego oraz odpowiednich warunków produkcji i/lub magazynowania. Realizację tych celów umożliwiają bramy i kurtyny przeznaczone do wydzielania różnorodnych pomieszczeń wewnątrz hal, np. mroźni lub chłodni.

Wyjątkowe bramy segmentowe, które znajdziesz w naszej ofercie, to gwarancja jakości i trwałości. Bramy garażowe w Kaliszu to doskonała inwestycja na przyszłość - wykonane są z wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia mechaniczne, czynniki chemiczne oraz warunki atmosferyczne materiałów, zapewniają odpowiednią termoizolację oddzielanych pomieszczeń, a minimalistyczny design napędu do bramy będzie modny przez długie lata.

Bramy garażowe Wiśniowski w Kaliszu

Duża różnorodność wzorów i kolorów bram Wiśniowski w Kaliszu umożliwia znalezienie takiego produktu, który będzie się elegancko prezentować na podjeździe przed domem - bez trudu można znaleźć taką bramę, która będzie dopasowana stylem do wykończenia budynku. Nowoczesne napędy to dodatkowy atut bram garażowych, które znajdziesz w naszym szerokim asortymencie. Dodatkowo możesz liczyć na maksimum funkcjonalności i bezpieczeństwa, jeśli stawiasz na bramy garażowe w Kaliszu. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta i zaproponować takie rozwiązania, które będą się sprawdzać przez wiele lat i w tym czasie prawidłowo spełniać swoje funkcje. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bramy garażowe do domu, jak i przemysłowe. Bramy Wiśniowski w Kaliszu cieszą się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Ponadto nasze konkurencyjne ceny wzbudzają zaufanie i sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają i korzystają z naszych usług ponownie. Gwarantujemy solidność i sprawność bram garażowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!
Bramy montowane wewnątrz hal przemysłowych powinny być wytrzymałe, wydajne, a jednocześnie zapewniać odpowiednie warunki w pomieszczeniach, które oddzielają. Modele bram przemysłowych sprzedawane na rynku europejskim muszą spełniać opracowane w normie europejskiej PN-EN 13241-1+A1:2012 wymogi bezpieczeństwa oraz funkcjonowania dla bram i barier, służących głównie zapewnieniu odpowiedniego dostępu do towarów i pojazdów używanych/obsługiwanych przez personel m.in. w obiektach przemysłowych.
W naszej ofercie znajdziecie bramy dla przemysłu o najlepiej dostosowanych parametrach i jakości.
Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj
trochę HISTORII
Swoją działaność rozpoczeliśmy w 1999 roku,
koncentrując się na branży okiennej
- montażowej - serwisowej.
Przez pierwszych 5 lat funkcjonowania,
wymiana, serwis okien była naszą specjalnością.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU, 62-800 Kalisz, ul. Konopnickiej 2-4, (pasaż handlowy),  e-mail: biuro@oknomal.pl
o NAS
OKNOMAL "MALISZ" to firma,
której specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis
okien, bram, drzwi, paneli, rolet i ogrodzeń
w domach, mieszkaniach, firmach i spółdzielniach...
najwyższa    JAKOŚĆ
Zapewniamy najlepszą jakość swoich
usług i towarów. Zapewniamy serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny.
Serdecznie zapraszamy
do skorzystania z oferty!

tel. 537 380 737
Wróć do spisu treści