DRZWI - OknoMal - Kalisz

OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY - PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
Przejdź do treści
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA
DRZWI WEWNĘTRZNE

Drzwi Kalisz


Zamów drzwi w Kaliszu
Wybór odpowiednich drzwi nie należy do najprostszych, musimy bowiem wziąć pod uwagę wiele aspektów. Przede wszystkim należy się zastanowić, w jakim rodzaju budynku chcemy je umieścić - jest różnica między drzwiami do domu jednorodzinnego, a takimi do firmy. Ważne jest także, czy interesują Cię drzwi zewnętrzne, inaczej wejściowe, charakteryzujące się cięższą, solidniejszą konstrukcją oraz wytrzymałymi materiałami odpornymi na uszkodzenia i czynniki zewnętrzne, czy może drzwi wewnętrzne, które przeważnie są lżejszej konstrukcji. Należy także zwrócić szczególną uwagę na kierunek otwierania drzwi - można to robić do wewnątrz lub na zewnątrz, co ma ogromne znaczenie już przy projektowaniu danego wnętrza. Kolejną rzeczą jest odpowiedni dobór akcesoriów do drzwi oraz ulokowanie ich - na przykład warto się zastanowić, po której stronie drzwi ma się znaleźć klamka. Ostatnim aspektem podczas wyboru będzie także materiał, z którego wykonane są drzwi - jest on uzależniony od stylistyki budynku, domu lub mieszkania oraz od osobistych preferencji. Zróżnicowanie drzwi jest bardzo duże, dlatego zachęcamy do przemyślenia kwestii ich zakupu oraz montażu najlepiej jeszcze na etapie projektowania. Jeśli natomiast wymieniasz drzwi na nowe, zwróć uwagę na to, czy wszystkie ich parametry będą odpowiednie w przypadku Twojego wnętrza.

Drzwi Kalisz - oferta

W naszej ofercie znajdziesz drzwi różnego rodzaju: wewnętrzne (lokalowe), wejściowe śródlokalowe, wejściowe do domu (zewnętrzne), techniczne metalowe, wewnętrzne przesuwne, a także przydatne akcesoria różnego rodzaju. Wybierając drzwi, warto zwrócić uwagę na kolorystykę ścian, okien, podłogi, a także listew przypodłogowych. Drzwi wewnętrzne powinny wtapiać się nieco w swoje otoczenie. Jasne lub szklane będą doskonałe do wnętrz o małym metrażu. Drzwi wejściowe powinny przede wszystkim zapewniać maksimum bezpieczeństwa, zatrzymywać ciepło w pomieszczeniu dzięki termoizolacji, zapewniać komfort w postaci ochrony przed hałasem z zewnątrz, a także prezentować się w odpowiedni sposób, czyli tworzyć spójny wystrój z resztą otoczenia. Nowoczesne drzwi charakteryzują się konstrukcją wielowarstwową, dzięki czemu zapewniają domownikom odpowiednie bezpieczeństwo oraz ciepło. Nasza oferta drzwi w Kaliszu jest bardzo zróżnicowana, dlatego możesz wybierać zarówno spośród bardziej tradycyjnych modeli drzwi, jak i tych bardziej nowoczesnych. Dodatkowo oferujemy także usługę fachowego montażu drzwi w Kaliszu i okolicach - w przypadku zakupu produktu wraz z montażem zapewniamy transport na koszt firmy.
trochę HISTORII
Swoją działaność rozpoczeliśmy w 1999 roku,
koncentrując się na branży okiennej
- montażowej - serwisowej.
Przez pierwszych 5 lat funkcjonowania,
wymiana, serwis okien była naszą specjalnością.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU, 62-800 Kalisz, ul. Konopnickiej 2-4, (pasaż handlowy),  e-mail: biuro@oknomal.pl
o NAS
OKNOMAL "MALISZ" to firma,
której specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis
okien, bram, drzwi, paneli, rolet i ogrodzeń
w domach, mieszkaniach, firmach i spółdzielniach...
najwyższa    JAKOŚĆ
Zapewniamy najlepszą jakość swoich
usług i towarów. Zapewniamy serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny.
Serdecznie zapraszamy
do skorzystania z oferty!

tel. 537 380 737
Wróć do spisu treści