OKNA - System VEKA - OknoMal - Kalisz

OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY - PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
Przejdź do treści
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA
OFERUJEMY Profile w systemach VEKA - to idealny wybór do realizacji nawet najbardziej wyszukanych form architektonicznych oraz charakterystycznych dla danego kraju konstrukcji okien i drzwi. Każdy z systemów VEKA jest projektowany tak, by można go było zastosować zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach restaurowanych. Profile VEKA są funkcjonalne, stabilne, trwałe i łatwe w konserwacji. Nie obciążają środowiska naturalnego.

     

Specjalne mieszanki PVC gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów marki VEKA. Wszystkie produkty marki Veka posia - dają certyfikaty stosowania, niezbęd - ne do wprowadzenia stolarki okiennej do sprzedaży we wszystkich krajach europejskich. Ekstruzja profili Veka kontrolowana jest przez RAL i insty - tut SKZ TeCona. Produkt Veka, okna we wszystkich systemach, posiadają badania własnośći eksploatacyjnych i fizycznych przeprowadzone w ift Ro - senheim.

NIEWIDOCZNY ZGRZEW

Okna PCV w Kaliszu


W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów i modeli okien PCV. W Kaliszu oferujemy zarówno szeroki wybór spośród naszego rozbudowanego asortymentu, jak i montaż okien PCV. Bez względu na model, na który się zdecydujesz, możesz liczyć na solidne okna, czyli chroniące przed wilgocią oraz posiadające termoizolację cieplną, a także na profesjonalny montaż wykonany przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Okna PCV w Kaliszu to nasza specjalność - właśnie od serwisu i wymiany okien zaczynaliśmy. Już od ponad 20 lat klienci nam ufają i wracają do nas po więcej. Dziś oferujemy już kompleksowe usługi sprzedaży oraz montażu i serwisu okien PCV w Kaliszu, a także drzwi, rolet czy bram garażowych. Stawiamy na trwałe materiały, sprawne mechanizmy i eleganckie wzornictwo. Zawsze szukamy takich rozwiązań, które będą najlepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów.

Okna PCV Kalisz

Okna PCV w Kaliszu to inwestycja - zastosowane w nich nowoczesne systemy i technologie pozwolą Ci na zmniejszenie wydatków na ogrzewanie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na komfort wynikający z wyciszania hałasów z zewnątrz, co bywa konieczne szczególnie w przypadku mieszkań w blokach. W naszym sklepie znajdziesz wiele rodzajów i modeli okien PCV w zróżnicowanej kolorystyce oraz stylistyce - z łatwością wybierzesz najbardziej odpowiednie okna dla siebie. Zawsze staramy się doradzić w kwestii wyboru, jeśli nie jesteś pewien, na co zwrócić szczególną uwagę. Nasze okna PCV w Kaliszu cieszą się doskonałymi opiniami klientów, a atrakcyjne ceny pozwalają nam wyróżnić się na rynku. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą okien PCV w Kaliszu oraz ich montażu i serwisu.
Softline 82 MD to systemy najnowszej generacji. Posiadają najwyższą niemiecką klasę jakości - ,,A” – oznaczającą maksymalną żywotność, bezpieczeństwo i energooszczędność. Odznaczają się niezwykłą wytrzymałością i izolacją ze względu na 7-komorową budowę i 82 mm szerokość zabudowy, a także metalowe wzmocnienia. Niekwestionowanym atutem profli Softline 82 MD jest zastosowanie efektywnego systemu uszczelek – trzech uszczelek obwodowych z dodatkową uszczelką środkową w ościeżnicy oraz potrójnego pakietu szybowego. Dzięki temu okna wykorzystujące profle Softline 82 MD zapewniają wysoką energooszczędność, jak również znakomite parametry izolacji hałasu, zimna, wilgoci oraz przeciągu. Elegancka forma z lekko zaokrąglonym kształtem odpowiadają za najwyższej klasy design, czyniąc profl Softline 82 MD produktem niezwykłym pod każdym względem. Systemy te znajdą zastosowanie w różnorodnych obiektach - zarówno w nowym budownictwie, jak i podczas remontów. Profle Softline 82 MD odznaczają się wysokimi standardami ekologicznymi, zważając na fakt iż w 100% poddawane są recyklingowi
Okna Termoline są rewolucyjnym rozwiązaniem spełniającym najwyższe wymagania dla domów pasywnych i energooszczędnych. Doskonałe parametry termoizolacyjne okna te uzyskują dzięki zastosowaniu szeregu zabiegów, mających na celu podniesienie skuteczności izolacji cieplnej oraz akustycznej. Zastosowanie 6-komorowej budowy ościeżnicy i skrzydła, a także inteligentnego systemu uszczelek z pewnością wpłyną na zmniejszenie kosztów ogrzewania, jak również większy komfort życia, bez zbędnego hałasu oraz utraty ciepła. Ekstremalną termoizolację zapewniają także stalowe wzmocnienia, jak również pogłębione osadzenie pakietu szybowego, stanowiącego skuteczną barierę dla zimnego powietrza.
Unikalny system okienny Optiline Plus to doskonałe rozwiązanie dla nowocześnie urządzonych domów. Okna, dzięki zaokrąglonym wykończeniom, urzekają estetyką wykonania oraz eleganckimi detalami. Podkreślą indywidualność oraz wysublimowany styl każdego wnętrza. Okna Optiline Plus zachwycają parametrami, spełniającymi wymagania najbardziej precyzyjnego klienta. 6-komorowa budowa chroni nie tylko przed niechcianym zimnem, wiatrem i hałasem, lecz również zapobiega nadmiernej emisji CO2. Szerokie profle (74mm) oraz stalowe wzmocnienia gwarantują wysoką statykę, a także zdecydowanie większą stabilność.
System okienny Optiline to klasyczny wygląd połączony z parametrami spełniającymi standardy nowoczesnej techniki. Okna te znajdą zastosowanie zarówno w domach jednorodzinnych, jak również mieszkaniach prywatnych. Docenią je klienci, którzy poszukują okien funkcjonalnych, a jednocześnie eleganckich i estetycznych. Świetnie sprawdzą się w nowocześnie urządzonych pomieszczeniach, będą także doskonałą ozdobą bardziej ascetycznych wnętrz. Okna Optiline zapewniają bardzo dobrą izolację cieplną, którą gwarantują dość szeroki profl (74mm) oraz 6-komorowy system w ramie i skrzydle. Parametry te wpływają nie tylko na zmniejszenie kosztów ogrzewania, lecz również skuteczną ochronę przed hałasem oraz wiatrem.  
Okna Libris Plus są produktem wyjątkowym w naszej ofercie. Ich południowy design zaspokoi gusta każdego klienta, dla którego liczą się nie tylko korzyści użytkowe, ale i estetyka. Charakteryzują się najwyższą jakością komponentów oraz materiałów, z których są wykonane. Głębokość zabudowy osiągająca szerokość 70 mm, czyni z okien produkt energooszczędny i odporny na hałas. Dzięki tym wszystkim atrybutom, jest bardzo dobrym produktem zarówno dla domów jednorodzinnych, budownictwa developerskiego, czy dużych inwestycji instytucjonalnych. Dodatkowo, posiada specjalne rozwiązania technologiczne, które związane są ze zwiększeniem bezpieczeństwa dla użytkowników oraz ulepszeniem funkcjonalności okna Libris Plus.  
Konstrukcja okna Revento oparta jest na 5-komorowym systemie, który charakteryzuje się doskonałą ochroną cieplną oraz skutecznym tłumieniem hałasu. Okna Revento posiadają gładkie powierzchnie i dzięki temu są łatwe w pielęgnacji oraz nie wymagają konserwacji. Szerokość proflu wynosząca 70 mm zapewnia najwyższe współczynniki izolacji termicznej i akustycznej. Ich elegancja jak i zaokrąglone kontury wpisują się idealnie w każdy rodzaj budownictwa. Użyte w oknach Revento specjalne systemy uszczelek doskonale chronią przed niekontrolowaną wymianą powietrza, dodatkowo, zapewniają ochronę przed przenikaniem wilgoci.
Perfectline zaokrąglony to propozycja profli wielokomorowych marki VEKA. Ich cechą charakterystyczną jest zaokrą- glona i elegancka linia. Dzięki temu systemowi można otrzymać bardzo dobre okna pod względem właściwości akustycznych, termoizolacyjnych oraz wysokich standardów bezpieczeństwa. Mocną stroną systemu jest jego stylistyka przejawiająca się m.in. w uszczelkach, których wybór pozwala na poszerzenie perspektyw kształtowania wizerunku okna jak i fasady budynku. Uszczelki można wybrać w kolorze czarnym – są wówczas klasyczne i dosadne, szarym – otrzymując elegancję i stonowanie lub w kolorze karmelkowym, kojarzącym się z ekstrawagancją i nieszablonowością. Jak sama nazwa wskazuje, system Perfectline jest perfekcyjny pod każdym względem.  
Perfectline to generacja profli wielokomorowych o klasycznej i bardzo eleganckiej linii. System Perfectline pozwala stworzyć perfekcyjne okna zapewniające użytkownikowi jeszcze doskonalszą ochronę przed utratą ciepła i hałasem. Okna w systemie Perfectline wyznaczają także nowe, wyższe standardy bezpieczeństwa. Pozwalają nadać każdemu budynkowi indywidualny charakter, zgodny z życzeniami i oczekiwaniami domowników. Szeroka gama kolorów i deseni zadowoli najbardziej wyszukane gusta i pozwoli na harmonijne wkomponowanie eleganckich okien w każdy rodzaj fasady.
System Swingline to atrakcyjny zaokrąglony design z wyważonymi proporcjami. Listwa przyszybowa w jednej płaszczyźnie z powierzchnią skrzydła i 5-komorowy profl o szerokości ramy 70 mm zapewniają duże właściwości izolacyjne oraz zmniejszają hałas i straty ciepła. Optymalna statyka gwarantuje właściwe funkcjonowanie. Ekskluzywny system został zaprojektowany z myślą o przyszłości.
Zaletą Sytemu S-line to nowoczesne wzornictwo i opływowe kształty. Profle i uszczelki tworzą jedną płaszczyznę stanowiąc czynną oraz skuteczną ochronę przed warunkami pogodowymi. Okno S-line skutecznie ogranicza straty ciepła w budynku, co pozwoli zmniejszyć wydatki na ogrzewanie. Dzięki specjalnej konstrukcji profli oraz możliwości osadzenia grubszych szyb, system S-line skuteczniej chroni przed uciążliwym hałasem dochodzącym z zewnątrz. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią ciszę
i spokój domowego ogniska.
Okna KBE Prevo posiadają klasę i technologię z najwyższej półki produktowej. Wyróżniają się wysoką energooszczędnością, trwałością oraz bezpieczeństwem. Zaawansowane parametry odpowiedzą na zapotrzebowanie nowoczesnego budownictwa, zaś piękna i klasyczna linia ram doskonale sprawdzi się w restaurowanych budynkach. Estetyczne profle odporne są na warunki pogodowe, są również łatwe w pielęgnacji. Okna produkowane w zgodzie z ekologią, zapewniają doskonałą izolację cieplną i akustyczną.
Okna Ergono to najnowsza generacja profli 6-komorowych. Ich przeznaczeniem jest wykorzystanie w budownictwie pasywnym, dlatego należą do najwyższej klasy jakości – klasy „A”. Okno Ergono posiada bardzo dobre parametry termoizolacyjne i niski współczynnik przenikania ciepła. Tak dobre osiągnięcia zawdzięczane są m.in. ściankom zewnętrznym profli o grubości 3 mm oraz szerokości komór wewnętrznych o minimalnych wymiarach 5 mm. Wybór okien Ergono to idealna inwestycja dla każdego, kto zamierza wybudować budynek energooszczędny lub pasywny.
Designerskie okna KBE Prevo Plus, dzięki proflom z zaokrąglonymi krawędziami i narożami, trafą w nawet najbardziej wysublimowane gusta. Sześciokomorowe skrzydło gwarantuje wysoką izolację cieplną, co znacznie wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania. Nowoczesna konstrukcja okien odporna jest na czynniki atmosferyczne oraz charakteryzuje się niesamowitą trwałością. Wysokiej klasy okna, produkowane dzięki innowacyjnej ekologicznej technologii, zapewnią ciepło i ciszę wewnątrz domu, a także elegancki wygląd każdej
elewacji.
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA
trochę HISTORII
Swoją działaność rozpoczeliśmy w 1999 roku,
koncentrując się na branży okiennej
- montażowej - serwisowej.
Przez pierwszych 5 lat funkcjonowania,
wymiana, serwis okien była naszą specjalnością.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU, 62-800 Kalisz, ul. Konopnickiej 2-4, (pasaż handlowy),  e-mail: biuro@oknomal.pl
o NAS
OKNOMAL "MALISZ" to firma,
której specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis
okien, bram, drzwi, paneli, rolet i ogrodzeń
w domach, mieszkaniach, firmach i spółdzielniach...
najwyższa    JAKOŚĆ
Zapewniamy najlepszą jakość swoich
usług i towarów. Zapewniamy serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny.
Serdecznie zapraszamy
do skorzystania z oferty!

tel. 537 380 737
Wróć do spisu treści