DRZWI WEWNĘTRZNE LOKALOWE - OknoMal - Kalisz

OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY - PANELE - OGRODZENIA
OKNA - DRZWI - BRAMY - ROLETY
PANELE - OGRODZENIA
Przejdź do treści
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA
Drzwi wewnętrzne stanowią bardzo ważny element każdego domu. Nie tylko wytyczają i organizują nam przestrzeń, ale także zapewniają nam ciszę i poczucie bezpieczeństwa. Podejmując decyzję o zakupie drzwi pierwszą cechą na którą zwracamy uwagę stanowi kolor. Pośród bogatej gamy rodzajów i kolorów oklein bardzo trudno podjąć decyzję. Więc na co zwrócić uwagę wybierając kolor skrzydła. Czy na odcień podłogi, ścian, a może mebli?Drzwi powinno wybierać się w momencie, gdy znamy już kolorystykę ścian, okien oraz listew przypodłogowych. Wraz z tymi elementami powinny tworzyć one spójną całość. Zwróćmy uwagę na metraż. W niewielkich przestrzeniach sprawdzą się jasne lub szklane drzwi z odbiciem lustrzanym, które optycznie powiększą pomieszczenie. Pamiętajmy, o tym, że w każdym punkcie sprzedaży znajdują się wzorniki kolorów. Warto, więc porównać odcienie poszczególnych oklein z naszym wnętrzem. W ten sposób unikniemy niepotrzebnych rozczarowań.

Drzwi wewnętrzne Kalisz

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnych modeli oraz wzorów drzwi wewnętrznych w Kaliszu. Najpierw należy zwrócić uwagę ich fakturę oraz kolor - powinien być dopasowany do barwy ścian, okien, podłóg i listew przypodłogowych. Jeśli już wiesz, jakiego koloru drzwi szukasz, warto zwrócić uwagę na styl, do którego będą pasować. Inne drzwi wybieramy do wnętrz urządzonych klasycznie - tu sprawdzą się drewniane, a inne do nowoczesnych i minimalistycznie urządzonych pomieszczeń - gładkie, nierzadko w ciemnym kolorze. W przypadku wnętrz skandynawskich zalecamy zdecydowanie biel i jasne szarości. Istnieją także rozwiązania pośrednie - na przykład drzwi z płyty MDF przypominającej drewno, ale w kolorze jasnoszarym.

Drzwi wewnętrzne w Kaliszu

Nasza firma świadczy usługi na terenie Kalisza. Drzwi wewnętrzne na ogół powinny raczej wtapiać się w kolorystykę mieszkania niż wyróżniać - choć i w tym wypadku są wyjątki. Kiedy już wiesz, w jakim kolorze drzwi potrzebujesz i do jakiego stylu wnętrza mają pasować, warto zwrócić uwagę na kolejne parametry, takie jak właściwości termoizolacyjne, szklane elementy, tłumienie hałasów. Następnie trzeba także zadecydować o pozornie nie tak istotnych aspektach, które jednak okazują się kluczowe, szczególnie w przypadku niewielkiego metrażu mieszkania - w którą stronę drzwi mają się otwierać - do wewnątrz pomieszczenia na zewnątrz, a także po której stronie umieścić klamkę. Dochodzą także takie aspekty jak ewentualna możliwość zamknięcia drzwi na klucz, to już jednak kwestia wyboru odpowiedniej klamki. Pamiętaj, że produkty mają być estetyczne i funkcjonalne - oferujemy właśnie takie drzwi wewnętrzne w Kaliszu. Nasza firma świadczy także usługi montażu drzwi na terenie tego miasta i okolic. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Oferujemy bogaty wybór drzwi wewnętrznych renomowanych polskich  firm oraz pełen serwis i montaż - pełne wsparcie techniczne oraz doradztwo przy zakupie.

                           

Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży.

Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj


Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj
  

Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj

Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj

Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj
 

Pełny katalog produktów zajdziecie Państwo tutaj
SPRZEDAŻ              MONTAŻ          SERWIS           OKNA           DRZWI          BRAMY         PANELE         ROLETY         OGRODZENIA
trochę HISTORII
Swoją działaność rozpoczeliśmy w 1999 roku,
koncentrując się na branży okiennej
- montażowej - serwisowej.
Przez pierwszych 5 lat funkcjonowania,
wymiana, serwis okien była naszą specjalnością.
ZAPRASZAMY DO NASZEGO SALONU, 62-800 Kalisz, ul. Konopnickiej 2-4, (pasaż handlowy),  e-mail: biuro@oknomal.pl
o NAS
OKNOMAL "MALISZ" to firma,
której specjalnością jest sprzedaż, montaż i serwis
okien, bram, drzwi, paneli, rolet i ogrodzeń
w domach, mieszkaniach, firmach i spółdzielniach...
najwyższa    JAKOŚĆ
Zapewniamy najlepszą jakość swoich
usług i towarów. Zapewniamy serwis
gwarancyjny i pogwarancyjny.
Serdecznie zapraszamy
do skorzystania z oferty!

tel. 537 380 737
Wróć do spisu treści